Have a question?
Message sent Close

Sıfırdan Wilcom Embroidery Studio e4 Öğrenin

Wilcom ile Dijital Nakış Tasarımı
157 students enrolled
4.32
32 reviews
  • Description
  • Curriculum
  • FAQ
  • Reviews
5619

Herkese merhaba; sıfırdan Wilcom Embroidery Studio e4 öğrenin

Önemli not: Maalesef programın nasıl temin edileceği konusunda sizlere yardımcı olamıyorum. Lütfen bu konuda bana mesaj atmayınız! wilcom com’u ziyaret ediniz.

Öncelikle sizlere Wilcom Embroidery Studio e4 hakkında bilgi vereyim. Wilcom, bilgisayar destekli nakış yapmak için kullanılmak üzere hazırlanmış nakış deseni çizmeye yarayan bir programdır. En iyi nakış deseni çizme programı diyebilirim. Barudan, Tajima gibi endüstriyel nakış makinesi üreticileri Wilcom’u destekler tabii ki Wilcom da onları… Özellikle Wilcom e4’te yeni eklenen çok güzel özellikler var. İlk görünüşte ara yüzü korkunç gelebilir ama merak etmeyin kısa ve öz olarak tüm özellikleri sizlere göstereceğim. Daha sonra en çok kullanılan araçlardan ve özelliklerden bahsedip desen çizmeyi öğreteceğim. Birden detaya indiğimizde kafanız karışacağı için yavaş yavaş detaya ineceğiz. Wilcom’da her hangi bir işlemin nasıl yapıldığını unuttuğunuzda kısa konu anlatımı videoları koyduğum için tekrar etmeniz kolay olacak. Kursa ödev ,test vs gibi şeyler yüklemedim. Bunun yerine bol örnek çizim videosu  koyacağım. Bana Wilcom hakkında ve genel nakış işleme hakkında sorular sorabilirsiniz fakat makineniz hakkında soru sormayın. Çünkü çok fazla nakış makinesi markası var ve her birinin nasıl kullanıldığını bilmem mümkün değil. Aslında nakış makinelerinin çalışma mantığı temelde aynıdır. Hepsi aynı teknikle çalışır fakat makinenin kontrol paneli makineden makineye değişiklik gösterebilir. Wilcom piyasadaki nakış makinelerinin dosya formatına uygun desen çıktısı üretebilir. Ben daha uyumlu olmadığı makine markası görmedim. Siz deseni çok iyi çizmiş olsanız bile desen makineden çıktıktan sonra kötü görünüyor olabilir. Bu durumu önlemek için de dersler ekledim. Bilgisayar ekranında çizilen desen ile makineden çıkan desen arasındaki farkları görebilmek çok önemlidir.

Kursun içeriği şöyle olacaktır:

+Temel nakış prensipleri, başlama noktası, bitiş noktası, obje ayarları.

+Eğitim satin(sargı) ve tatami(çin oyası) ağırlıklıdır.

+Aplikeli nakış

+Satin ile  yazı yazma

+Satin ve Tataminin kullanıldığı örnek desen çizimleri

+Run(yürüyüş) ile desen çizme.

How long do I have access to the course materials?
You can view and review the lecture materials indefinitely, like an on-demand channel.
Can I take my courses with me wherever I go?
Definitely! If you have an internet connection, courses on Udemy are available on any device at any time. If you don't have an internet connection, some instructors also let their students download course lectures. That's up to the instructor though, so make sure you get on their good side!
4.32
32 reviews
Stars 5
19
Stars 4
7
Stars 3
5
Stars 2
1
Stars 1
0
30-Day Money-Back Guarantee
Course details
Lectures 5
Quizzes 1
Video 10 hours
Certificate of Completion

Archive

Working hours

Monday 9:30 am - 6.00 pm
Tuesday 9:30 am - 6.00 pm
Wednesday 9:30 am - 6.00 pm
Thursday 9:30 am - 6.00 pm
Friday 9:30 am - 5.00 pm
Saturday Closed
Sunday Closed
Sıfırdan Wilcom Embroidery Studio e4 Öğrenin
4.32
32 reviews
Get course