Have a question?
Message sent Close

Sıfırdan Punch Nakışı

Öğrenen kimse pişman değil !
Instructor
Cansu Ünlü
1,763 students enrolled
4.79
329 reviews
 • Description
 • Curriculum
 • FAQ
 • Reviews
5664

    Punch nakışı, modern insanı hem hobi olarak mutlu ettiği hem de hızlı ve şık sonuçlara ulaştıran bir süsleme tekniği olduğu için son dönemlerin fazlaca talep gören uğraşlarından olmuştur. Özel iğnesine ip takılarak, kasnağa gerilen kumaş üzerine iğnenin batırılıp çıkarılmasıyla bir doku ve desen elde etme sanatıdır. Desene üç boyutlu görüntü kazandırması ile diğer basit nakışlardan daha şık görünüme sahiptir.

    Hem kolay öğrenilebilir, hem de çok farklı alanlarda, farklı şekillerde kullanılabilecek tasarımları içeren keyifli bir uğraş olduğu için birçok insanın gönlünü fethetmeyi başarmıştır. Ancak doğru malzeme seçimi, teknikler, bilinmesi gereken püf noktalar ve tüm bunları bir araya getirmek, doğru bilgiye ulaşmak adına başlangıç seviyesinde zorlanmak oldukça olağandır. Ben de tüm bu süreçlerden geçmiş biri olarak, Punch Nakışını A’dan Z’ye ele alıp, olası tüm sorularınıza cevap verebilmek için bu kursu hazırladım.

    Kurs yaklaşık olarak 4 saatlik video ders içermektedir. Ve gün geçtikçe yeni dersler ve içeriklerle zenginleştirilecektir. 4 saatlik ders içerisinde;

 1. Malzeme seçimi

 2. Punch makinası kullanımı

 3. Uygulamalı teknikler

 4. Şablon aktarımı

 5. Tablo yapımı

 6. Yapıştırma

 7. Tablonun arkasını kapatma

 8. Çift kasnak ile özel tablo çalışması gibi bölümler bulunmaktadır. Bunların yanında, kurs içerisinde belirli aralıklarla bir çok bonus ders ile de karşılaşıyor olacaksınız. 

  Bu kursta, heyecanınıza ortak olduğumu, eserlerinizi görmekten ve sizleri tanımaktan mutluluk duyduğumu ve sorularınıza olabilecek en kısa zamanda cevap vermek için titiz davrandığımı bilmenizi isterim.

  Keyifli Çalışmalar!

How long do I have access to the course materials?
You can view and review the lecture materials indefinitely, like an on-demand channel.
Can I take my courses with me wherever I go?
Definitely! If you have an internet connection, courses on Udemy are available on any device at any time. If you don't have an internet connection, some instructors also let their students download course lectures. That's up to the instructor though, so make sure you get on their good side!
4.79
329 reviews
Stars 5
266
Stars 4
46
Stars 3
12
Stars 2
2
Stars 1
3
30-Day Money-Back Guarantee
Course details
Lectures 5
Quizzes 1
Video 5 hours
Certificate of Completion

Archive

Working hours

Monday 9:30 am - 6.00 pm
Tuesday 9:30 am - 6.00 pm
Wednesday 9:30 am - 6.00 pm
Thursday 9:30 am - 6.00 pm
Friday 9:30 am - 5.00 pm
Saturday Closed
Sunday Closed
Sıfırdan Punch Nakışı
4.79
329 reviews
Get course